سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...طعنه جاودانی به خیابانی: الان فرداست!


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : اصطلاحات منحصر به فرد جواد خیابانی حتی در میان همکارانش نیز طرفدار دارد و گزارشگران به وی طعنه می‌زنند.

در شب ساگرد تولد شبکه 3، رضا جاودانی مجری برنامه "گزارش ورزشی" طعنه‌ای به جوادخیابانی زد.  وی در لحظه ای که ساعت 00:00 بامداد شد گفت "الان دیگه امروز نیست، الان فرداست!" این جمله را جواد خیابانی در جریان گزارش دیدار برزیل و مکزیک گفته بود که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد.  هفته گذشته در نظر سنجی به عمل آمده در شبکه 3، گزارش بازی ایران-استرالیا با صدای جواد خیابانی به عنوان بهترین گزارش ورزشی انتخاب شد.  خیابانی در سال‌های گذشته اشتباهات زیادی در گزارش‌هایش داشته که سوژه شبکه‌های اجتماعی شده است.

میزان


ویدیو مرتبط :
جشن طلاق من و دانته فرداست