سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...تجارت داعش با آبروی دختران سعودی


باشگاه خبرنگاران/ داعش پس از سوء‌استفاده جنسی از دختران ایزدی، آن‌ها را در ازای ده نخ سیگار می‌فروشد

به گزارش اِن‌بی‌سی نیوز، گروه تروریستی داعش سال 2014 (1393)، پس از حمله به روستاهای ایزدی‌نشین حوالی «کوه سنجار،» واقع در شمال‌غرب عراق، بیش از 3000 زن و دختر ایزدی را به اسارت گرفت. از آن زمان حدود نیم‌میلیون نفر از ساکنان این مناطق نیز آواره شده‌اند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد تاکنون حدود 1000 نفر از این زنان ایزدی موفق به فرار شده‌اند. طبق اظهارات زنانی که از چنگال این شیاطین گریخته‌اند، تروریست‌ها دختران جوان را به‌عنوان برده‌های جنسی در مناطق تحت اشغال خود، خریدوفروش می‌کنند. آن‌ها حتی به دختربچه‌های 7 ساله نیز رحم نمی‌کنند. زنان مسن‌تر نیز بارها مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به انجام امور منزل وادار می‌شوند.

«آوین،» 23 ساله یکی از دختران ایزدی است که پیش از فرار به عنوان برده جنسی در اسارت یکی از نظامیان داعشی در شهر «رقه،» بود. گروه تروریستی داعش زنان ایزدی به اسارت‌گرفته شده را جزء غنائم جنگی می‌داند. بیشتر زنانی که در سوریه به اسارت گرفته می‌شوند، برای چندین‌بار خریدوفروش می‌شوند.

تروریست‌ها پس از آزار و اذیت جنسی زنان در اسارت، گاهی اوقات، آن‌ها را در ازای خرید سلاح، تنها ده نخ سیگار ویا مبلغ 10 دلار می‌فروشند.

این در حالی است که دیوسیرتان انسان‌نما برای آزاد کردن دختران زیبای ایزدی مبالغ 3500-2500 دلار درخواست می‌کنند. مقامات کردستان عراق و گروه‌های فعال حقوق‌بشر در برخی موارد این مبالغ را پرداخت می‌کنند. از سوی دیگر، برخی از اعضای خانواده‌های تروریست‌ها نیز دلشان به رحم می‌آید و این دختران را فراری می‌دهند.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید telegram.me/akharinkhabar


ویدیو مرتبط :
تجارت خونی با نفت سعودی