فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...شعار «با ولایت تا شهادت» برای ایام فاطمیه انتخاب شد


به گزارش خبرگزاری فارس، شعار «با ولایت تا شهادت» در راستای انسجام و ایجاد جبهه واحد بین هیأت‌های سراسر کشور انتخاب شده است که این انتخاب از جمله فعالیت‌های جامعه ایمانی مشعر است.

در چند سال گذشته پس از فراخوان ارسال شعار از مخاطبان خود و بررسی شعارهای ارسال شده در گروه‌های تخصصی ادبی، فرهنگی و دینی، شعارهایی برای ایام مذهبی سال انتخاب شده است.

 

 

طبق فراخوان انجام شده در اواسط سال جاری و بررسی‌های انجام شده برای شعارهای ارسالی برای ایام فاطمیه امسال، شعار «با ولایت تا شهادت» انتخاب شد.

پس از انتخاب این شعار جهت طراحی نشان نوشته آن فراخوانی به طراحان هیأت‌های کشور ارسال شد، پس از جمع آوری طرح‌های ارسال شده، طرح سیدتقی رضایی طراح هیأت امام موسی کاظم(ع) شهرستان بجنورد انتخاب شده است.

انتهای پیام/ک

http://fna.ir/YJGJN9


ویدیو مرتبط :
ایام فاطمیه ( انصار ولایت سوسنگرد)