سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...جهاد اسلامی: اسرائیل با تمام وحشی‌گری‌های خود موفق به توقف انتفاضه نخواهد شد


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «احمد المدلل» از اعضای جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در داخل زندان‌ها و خارج آن از اراده ملت فلسطین برای ادامه مقاومت نخواهد کاست.

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، المدلل افزود: قتل بی‌گناهان، تخریب منازل، یورش مستمر به شهرها و اردوگاه‌های آوارگان و بازداشت کودکان و غیره بر انتفاضه ملت انقلابی ما تاثیری نخواهد گذاشت.

وی در ادامه گفت: دشمن با تمام بربریتی که برای توقف انتفاضه به کار می‌برد، موفق نخواهد شد در مقابل یک معادله جدید که با ابزار ابتدائی چون چاقو شکل گرفت، بایستد .

المدلل تاکید کرد: این معادله تاثیری برابر با همان معادله شلیک موشک‌های مقاومت در نوار غزه را رقم زد تا رژیم اشغالگر بار دیگر امروز در آشوب و تنش زندگی کند.

وی تصریح کرد مقاومت آرام نخواهد نشست و تمامی وسایل در دسترسش را برای آزادی اسرا به کار خواهد بست.

انتفاضه قدس وارد چهارمین ماه خود شده است.

انتهای پیام/م

 

http://fna.ir/7NVFDL


ویدیو مرتبط :
وحشی گری های سگهای وحشی