ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...حضور مجری پرسپولیسی و دستور احتیاط برای دو بازیکن در تمرین استقلال


حضور مجری پرسپولیسی و دستور احتیاط برای دو بازیکن در تمرین استقلالفارس/ آخرین تمرین امروز تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار با راه آهن در ورزشگاه آزای برگزار شد.
آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از بازی با راه آهن از ساعت 30 و 15 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی و پشت درهای بسته برگزار شد.
*در تمرین امروز آبی پوشان سرمربی استقلال که مستقیم از نشست خبری به ورزشگاه آزادی رفته بود با لباس شخصی از کنار زمین نظاره گر برنامه های تاکتیکی شد.
* خسرو حیدری مثل روز گذشته در تمرین گروهی آبی پوشان شرکت کرد و ظاهرا این بازیکن مشکلی برای همراهی استقلال ندارد.
* علی ضیا مجری شبکه اول که اتفاقا امروز در تمرین پرسپولیس شرکت کرده بود برای هماهنگی با پرویز مظلومی برای شرکت در برنامه تحویل سال به محل تمرین استقلال رفت.این مجری که از علاقه خود به تیم پرسپولیس بارها و بارها خبر داده چندی قبل با شکایت سرمربی استقلال ممنوع التصویر شد اما بعدا با وساطت حبیب کاشانی با مظلومی آشتی کرد.
* روزبه چشمی و جابر انصاری دو بازیکنی که طی هفته اخیر زیر نظر کادر پزشکی استقلال تمرین کرده بوددند امروز قبل از شروع تمرین تاکتیکی برای دقایقی در آقا وسط و بازی چهار به دو حضور پیدا کرده اما حضور این دو نفر در فوتبال درون تیمی منع شد. به نظر می رسد هر دو بازیکن در صورت احتیاط مشکلی برای همراهی استقلال در بازی فردا نداشته باشند.
* فرزاد مجیدی مثل روزهای گذشته در تمرین آبی پوشان شرکت نکرد.قرار است فردا محمد نوازی به جای وی نقش سرپرستی آبی پوشان را بر عهده داشته باشد.
* یعقوب کریمی دیگر غایب تمرین امروز آبی پوشان بود.
* اعضای تیم فوتبال استقلال امروز 50 دقیقه تمرین کرده و سپس راهی هتل المپیک خواهند شد.
تیم فوتبال استقلال فردا از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی به مصاف راه آهن خواهد رفت.

کانال تلگرامی «کانال ورزش» را دنبال کنید telegram.me/canalevarzesh

منبع: فارس


ویدیو مرتبط :
‫حضور نیکبخت در تمرین استقلال‬‎