سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...بیش از 17 میلیون تن کالای غیرنفتی از گمرک های بوشهر به خارج صادر شد


به گزارش ایرنا روابط عمومی ستاد نظارت گمر های استان بوشهر روز دوشنبه به نقل از احمد پورحیدر افزود: صادرات کالاهای غیرنفتی در این مدت درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر وزن 2درصد افزایش و از لحاظ ارزش 33 درصد کاهش نشان می دهد.
وی اضافه کرد: این میزان کالا شامل روغن پایه تصفیه اول، نرمال پارافین، الکیل بنزن خطی، انواع ماهی، میگوی پرورشی، سیمان و غیره به کشورهای امارات متحده عربی، هند، قطر، کویت و ویتنام صادر شده است.
پورحیدر ادامه داد: همچنین درهشت ماه نخست امسال یک هزار و 44 تن کالا به ارزش یک میلیارد و 997 میلیون دلار وارد کشور شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از نظر وزن 11 درصد و از لحاظ ارزش دلار 25 درصد کاهش داشته است.
وی بیان کرد: دراین مدت درآمد گمرک های استان بوشهر 14 هزار و 860 میلیارد ریال است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 15 درصد کاهش نشان می دهد.
7212/6043

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
فرار مالیاتی 25 میلیارد دلاری واردات کالای قاچاق و صادر