فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...آغاز بخش چهارم اجراهای عمومی پانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت


به گزارش خبرگزاری فارس، در چهارمین بخش اجراهای عمومی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت سه نمایش  «ایستاده در موقعیت» به نویسندگی و کارگردانی وحید نفرساعت 18:30 در خانه نمایش ،نمایش «خط و خاطره» به نویسندگی و کارگردانی کارگردانی حسن خلیلی فر ساعت 18 در تماشاخانه ماه و همچنین نمایش «قرار»  به نویسندگی مهرداد کوروش نیا و کارگردانی نبی کوروش نیا در تئاتر شهر کرج (تالار حافظیه) به روی صحنه رفتند.

در خلاصه  نمایش «ایستاده در موقعیت» آمده است:دو دوست در یک کانال در موقعیت جنگی مشغول مرور خاطرات کودکی شان هستند،با پیدا شدن یک مین در کانال،داستان رنگ دیگری به خود می گیرد. ، محسن زرآبادی پور-محمدهادی عطایی-بهروز پناهنده وعلی باروتی در این نمایش ایفای نقش می کنند.

«نمایش خط و خاطره» بر اساس کتاب «هفت روز آخر» خاطرات محمدرضا بایرامی توسط حسن خلیلی فرنوشته شده که درآن  بازیگرانی همچون اصغر شیرزاد،محسن ابوالفتحی حضور دارند.

 همچنین در خلاصه نمایش «قرار» آمده است:تک فرزند معلمی که از قضا قهرمان شنا است با موانع زیادی برای رفتن به جنگ روبروست اما مدتی بعد به عنوان غواص به عملیات کربلا ی چهار اعزام می شود .

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت با دبیری حسین پارسایی در قالب اجرای عمومی آثار منتخب تهران و سایر شهرهای ایران از 31 شهریور تا 7 آذر ماه 1394 برگزار خواهد شد..

 

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
سخنرانی سردار نقدی در جشنواره تئاتر مقاومت