سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...چهار مورد واژگونی خودرو و 12 مصدوم در جاده های خراسان رضوی


مجتبی محمودی به خبرنگار ایرنا گفت: اولین حادثه امروز ساعت سه بامداد در جاده مشهد - باغچه رخ داد که طی آن بر اثر واژگونی خودرو پیکان چهار نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
وی افزود: ساعت هفت صبح امروز نیز یک دستگاه خودرو سمند در جاده خواف واژگون شد که بر اثر آن دو نفر مصدوم شدند.
وی اظهار کرد: در سانحه واژگونی خودرو پژو 405 نیز که ساعت 12:30 امروز در جاده مشهد - باغچه روی داد پنج نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
محمودی با بیان اینکه عصر امروز نیز واژگونی خودرو نیسان در جاده نیشابور به مشهد یک مصدوم بر جای گذاشت گفت: تعداد واژگونی خودرو در جاده های استان امروز کم سابقه بود.

* امداد رسانی به کودک پنج ساله در جاده ملک آباد - مشهد
رئیس جمعیت هلال احمر مشهد نیز از امداد رسانی به کودک پنج ساله قوچانی در جاده ملک آباد - مشهد خبر داد.
حسن پرکار با بیان اینکه این کودک بر اثر بی احتیاطی والدین دچار حادثه شد گفت: کودک مزبور حوالی ظهر دیروز در حالی که از خانواده خود جدا شده بود با خودرو عبوری برخورد کرده و به شدت مصدوم شد.
وی افزود: کودک مصدوم توسط نیروهای هلال احمر به بیمارستان شهید کامیاب (امدادی) مشهد منتقل شد.
خراسان رضوی 20 هزار و 483 کیلومتر راه دارد که شش هزار و 331 کیلومتر آن جاده بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن راه روستایی است.
این استان دارای 51 گردنه در راه های شهری به طول 545 کیلومتر و 172 گردنه در راههای روستایی به طول 574 کیلومتر است.
7505 / 6053/1772

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
تلنگر 12 مرداد 1394 شبکه خراسان رضوی