جدیدترین مدلهای زیورآلات فانتزی 2016 -آکا


1395/02/13

سایت خانواده ،مشاور خانوادهمدل لباس ،مدل لباس زنانه ،مدل کیف ،مدل کفش

,زیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,[categoriy]

جدیدترین مدلهای زیورآلات فانتزی 2016 -آکازیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,مدل زیورآلات فانتزی,انواع مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی دخترانه,زیورآلات فانتزی زنانه

آکاایران: جدیدترین مدلهای زیورآلات فانتزی 2016

سنگ های نیمه قیمتی، مرواریدهای رنگی و آویزهای بسیار فانتزی؛ این زیورآلات تابستانی و بهاری تاثیر خوبی بر ظاهر شما در فصل گرما خواهند گذاشت. زیورآلات بهاری و تابستانی که مدل هایی بوهم و فانتزی هستند در جذاب ساختن ظاهر شما بی رقیب هستند. گوشواره های مرواریدی، گردنبندهای صدف گون و دستبندهای گرافیکی می توانند به راحتی به یک ظاهر ساده رنگ و جلا بخشند. در ادامه به شما خواهیم گفت که در این بهار و تابستان چه مدل هایی از زیورآلات را بیشتر خواهید دید.

به گزارش آکاایران: زیورآلات فانتزی
استفاده از زیورآلات فانتزی به دلیل ظاهر متفاوت و رنگ های تندی که دارند، شاید کمی سخت باشد. با این وجود این زیورآلات به پوست های برنزه خیلی می آید و از طرف دیگر رنگ و رویی به افراد رنگ پریده می دهد و لباس های تابستانی را از سادگی درمی آورد.
با این وجود در استفاده از این مدل زیورآلات باید نکته ای را در نظر بگیرید و آن نحوه ست کردن گوشواره و گردنبند از یک طرف، و ترکیب دستبند و انگشتر از طرف دیگر است. بهتر است که هم زمان با هم از گوشواره و گردنبند فانتزی یا دستبند و انگشترهای عجیب و غریب استفاده نکنید.

گوشواره های سرتاسری
این مدل گوشواره ها که سرتاسر گوش را می پوشاند، جزو زیورآلاتی است که در طول فصل گرما طرفداران زیادی دارد. این گوشواره ها مدل های متفاوتی دارد و با مروارید، میخ، سنگ های پرزرق و برق تزئین می شود که به راحتی می توان آن را با مدل موهای تابستانی خود شامل مدل موی دم اسبی، بافت، نیمه شینیون و … ست کرد.

زیورآلات سنتی
یکی از لوازم ضروری یک کمد شیک و بوهم زیورآلات سنتی است. این زیورآلات که از پر، منگوله یا از تزئینات سنتی مربوط به کشورهای مختلف درست می شود به تمامی استایل ها می آید.
اگر خواهان یک ظاهر خیلی شیک هستید این مدل زیورآلات را با پیراهنی بلند و دکلته به خود بیاویزید.
اگر خواهان یک ظاهر راک هستید آن را با تی شرت و جین خود هماهنگ کنید.
و اگر می خواهید در یک میهمانی شب ظاهر کژوال تری داشته باشید، آن را با یک کت و شلوار بپوشید.
در تصاویر زیر به چند نمونه از جواهرات فانتزی ای که در بهار و تابستان ۲۰۱۶ غوغا خواهند کرد، نگاهی می اندازیم.

,زیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,[categoriy] ,زیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,[categoriy] ,زیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,[categoriy] ,زیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,[categoriy] ,زیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,[categoriy] ,زیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,[categoriy] ,زیورآلات فانتزی 2016,مدلهای زیورآلات فانتزی,زیورآلات فانتزی,[categoriy]

مدآنلاین

مدل لباس ،مدل لباس زنانه ،مدل کیف ،مدل کفش -

برچسب ها : . . . . . .


اشتراک گذاری

گزارش تخلفویدیو مرتبط :
خرید جدیدترین زیورآلات فصل تابستان از CHIPOOSH.COM