سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...تصادف پژو و كامیون در محور اسفراین - بجنورد دو مصدوم بر جای گذاشت


رئیس جمعیت هلال احمر اسفراین عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد :عصر امروز با اعلام این حادثه به مركز امداد و نجات هلال احمر شهرستان اسفراین دو تیم امداد و نجات جاده ای پایگاه های ایرج و اسدلی به محل حادثه اعزام شدند .
مرتضی حق شناس گفت : در این حادثه دو سرنشین خودروی پژو مصدوم شدند كه با كمك نیروهای امداد و نجات هلال احمر به مراكز درمانی اعزام شدند .
رئیس پلیس راه اسفراین نیز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، علت این حادثه را لغزندگی سطح جاده به علت بارندگی و انحراف به چپ خوردی پژو اعلام كرد .
سرگرد رضا خداشاهی به رانندگان توصیه كرد : با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت قانونی از بروز حوادث رانندگی جلوگیری كنند .
شهرستان 127 هزار نفری اسفراین در 60كیلومتری جنوب شرقی بجنورد و دارای گردنه های كوهستانی و سخت گذر است ./7189 / 1744

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
تصادف در محور قدیم قم - تهران 20 کشته بر جای گذاشت