سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...محموله چای قاچاق به ارزش 2.5 میلیارد ریال در چهارمحال و بختیاری توقیف شد


به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله برزوئی عصر چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: به دنبال دریافت اخباری مبنی بر سوء استفاده قاچاقچیان کالا از محورهای مواصلاتی استان، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن، طرح مبارزه با قاچاق کالا را در جاده لردگان به بروجن اجرا کردند.
وی اظهار داشت: پس از هماهنگی با مقام قضائی حین کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه کامیون حامل چای قاچاق متوقف شد.
به گفته وی طی بازرسی از این خودرو هزار بسته چای ده کیلویی خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شد.
سرهنگ برزوئی، از تحویل متهم این پرونده قاچاق کالا به مرجع قضائی خبرداد و از شهروندان خواست هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا را برای اقدام سریع پلیس، به تلفن یا پیامک 110، فوریت های پلیسی گزارش کنند.
جاده های چهارمحال و بختیاری به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور، مورد سوء استفاده قاچاقچیان کالا برای حمل محموله های قاچاق قرار می گیرد.
7360/ 6014/1772

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
توقیف محموله سلاح ترکیه در ایتالیا