ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...کمیته 5 نفره‌ای از مقامات IOC پرونده دوپینگ روسیه را بررسی می‌کنند


به گزارش خبرگزاری فارس، به درخواست کمیته حقیقت‌یاب فدراسیون جهانی دوومیدانی گروهی از مدیران ارشد کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) در آینده‌ای نزدیک پرونده دوپینگ فدراسیون دوومیدانی روسیه را بررسی می‌کنند.

رونه آندرسون (نروژ)، آبی هوفمن (کانادا)، آنا ریکاردی (ایتالیا)، فرانک فردریکس (نامیمبا) و جف کاردنر (جزایر نورف) 5 عضو این کمیته هستند که به درخواست وادا، IOC و فدراسیون جهانی دوومیدانی این پرونده را بررسی می‌کنند و بعد از تحقیقات گزارش خود را ارائه خواهند کرد.

همچنین امروز 53 کشور از جمله آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس با انتشار نامه‌ای مشترک خواهان اشد مجازات برای دوومیدانی‌کار دوپینگی شدند.

فدراسیون جهانی دوومیدانی پیش از این فدراسیون روسیه را تعلیق کرده بود و احتمالا ورزشکاران روسی در رشته دوومیدانی اجازه حضور در المپیک را نخواهند داشت.

انتهای پیام/م


ویدیو مرتبط :
پرونده آمیا و مقامات ایران