ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...زاغی‌نژاد: برد مقابل نفت را به فرکی و استیماچ تقدیم می‌کنم/ من کار خاصی نکردم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قاسم زاغی‌نژاد پس از برتری یک بر صفر سپاهان مقابل نفت تهران اظهار داشت: من از سال 65 به بعد در سپاهان بودم و از سال 70 مربیگری می‌کنم. در شش هفت جامی که سپاهان آورده است، من حضور داشتم. البته باید بگویم در پیروزی امروز (یکشنبه) مقابل نفت تهران سهمی نداشتم و مربیان قبلی زحمت کشیدند. من کار خاصی نکردم، اما قرعه پیروزی امروز به نامم افتاد.

وی با بیان اینکه «در دیدارهای گذشته مشکل گلزنی داشتیم»، تصریح کرد: در خیلی از بازی‌‌ها تیم برتر بودیم، اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم. تیم نفت تاکتیکی و قابل‌احترام است. آنها را خوب و سازماندهی‌شده دیدم و به شخصه این تیم را خیلی قبول دارم. نفت همیشه مقابل سپاهان حریف قلدری بوده است و پیروزی در این دیدار دشوار بود. این بُرد را به حسین فرکی و استیماچ تقدیم می‌‌کنم که برای سپاهان زحمت کشیدند. همچنین این برد را تقدیم به هواداران و خانواده‌های‌مان می‌کنم که در این مدت سختی‌های زیادی را تحمل کردند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خاتمه گفت: در خیلی از بازی‌ها نتوانستیم به برد دست یابیم که خواست خدا بوده است. من سعی کردم از لحاظ روحی - روانی با بازیکنان کار کنم. این موضوع باعث شد که در برخی از پست‌ها عملکرد خوبی داشته باشیم. ما می‌دانستیم حریف‌مان چگونه بازی خواهد کرد.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
نوبخت: اگر قیمت نفت 35 دلار هم بشود مشکل خاصی به وجود ن