سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...دستور آخوندی برای پیگیری مسکن مهر «هسا» توسط شرکت عمران شهرهای جدید


به گزارش خبرگزاری فارس، میرمحمد غراوی درباره آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر هسا اظهار کرد: پیش از این مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید درباره مشکلات پروژه‌های مسکن مهر هسا در کشور گزارشی را به وزیر راه و شهرسازی ارائه کرد و خواستار برگزاری جلساتی با وزیر دفاع، مدیرعامل بانک مسکن و مسئولان هسا شد که طبق پاسخ اخیر دکتر آخوندی نیازی به برگزاری این جلسات نبوده و خود شرکت عمران با انجام مذاکرات با پیمانکاران موظف به رفع مشکلات خواهد بود. بدین منظور درحال حاضر به دنبال برگزاری جلساتی با پیمانکاران و بررسی مشکلات هستیم.

غراوی افزود: دریافت سود 12 درصدی هسا از پیمانکاران دست دوم به عنوان ناظر ساخت یکی از دلایل کندی پیشرفت واحدهای مسکن مهر هسا در شهرهای جدید به شمار می‌رفت که پس از  انجام مذاکرات با مسئولان پروژه، این سود در برخی از شهرها به هفت درصد تقلیل یافت.

وی در ادامه شهرهای جدیدی مانند رامشار واقع در سیستان و بلوچستان، شیرین‌شهر و رامین در خوزستان و همچنین فولادشهر اصفهان را دارای بیشترین واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر هسا اعلام کرد و گفت: این واحدها نیز به دلیل عدم پرداخت سهم‌ آورده‌های مردمی متوقف شده‌ و تضمینی برای تکمیل آنها وجود ندارد که ما درحال حاضر با استفاده از شیوه‌نامه تعیین تکلیف پروژه‌های راکد مسکن مهر در حال رفع و بررسی آنها هستیم.

غراوی افزود: به دستور وزیر راه و شهرسازی، شرکت عمران شهرهای جدید مسئول رفع این مشکلات بوده و در صورت مشاهده هرگونه قصوری از سوی پیمانکاران وظیفه رفع و برخورد با آن را دارد.

انتهای پیام/ک

http://fna.ir/ZBGXSE


ویدیو مرتبط :
تناقض فاحش آخوندی در باره مسکن مهر(دکتر سلام)