کانال رسمی عصر ایران در تلگرام (+لینک عضویت و آپدیت تلگرام)


اگر همین خبر را با موبایل خود باز کنید و لینک را کلیک نمایید، کانال عصر ایران را روی موبایل تان خواهید داشت و "در لحظه خبردار خواهید شد."

چندی پیش ربات تلگرام عصر ایران راه اندازی شد و کاربران ارجمند عصر ایران توانستند خبرهای مهم و نیز مطالب جالب را روی گوشی های همراه شان نیز مشاهده کنند. بعد از چند روز، یک نظرخواهی انجام دادیم و بر اساس نتایج آن، علاوه بر ربات عصر ایران ، کانال رسمی عصر ایران بر روی تلگرام را نیز راه اندازی کردیم.

اکنون می توانید برای دریافت اخبار، به سادگی و رایگان، عضو کانال عصر ایران شوید و دوستان خود را نیز به کانال تلگرام عصر ایران دعوت کنید.

برای عضویت روی این لینک کلیک کنید:

https://telegram.me/MyAsriran  بعد از ورود به لینک زیر بر روی دکمه Join  کلیک کنید!  اگر همین خبر را با موبایل خود باز کنید و لینک فوق را کلیک نمایید، کانال عصر ایران را روی موبایل تان خواهید داشت و "در لحظه خبردار خواهید شد."همچنین می توانید با کپی این لینک و ارسال آن به دوستان تان ، آنها را به عصر ایران دعوت کنید. این، کمک بزرگی به ما خواهد بود و ما قدردان لطف شما هستیم.به کانال عصر ایران خوش آمدید.

لینک آپدیت تلگرام

چون کانال خبری ، صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می کند،می توانید با استفاده از لینک های زیر تلگرام خود را آپدیت کنید.

لینک آپدیت تلگرام برای اندروید:

‏«Telegram» را در بازار:http://cafebazaar.ir/app/?id=org.telegram.messenger

برای آی‌او‌اس (آیفون و آیپد):https://itunes.apple.com/en/app/telegram-messenger/id686449807?mt=8

تلگرام نسخه دسکتاپ (ویندوز):https://tdesktop.com/win

توجه: کانال MyAsriran@ و telegram.me/MyAsriran تنها کانال رسمی عصر ایران در تلگرام است، لطفا در عضویت در کانال عصرایران دقت فرمایید چون افراد دیگری با نام های مشابه عصر ایران اقدام به راه اندازی کانال های جعلی کرده اند.

از این که با شما هستیم، خوشحالیم.


ویدیو مرتبط :
اولین کانال fnaf در تلگرام!لینک در توضیحات!