علمی


2 دقیقه پیش

کهکشان راه شیری بر فراز درخت‌های نادر روی زمین/عکس روز ناسا

دانش > نجوم - عکس روز ناسا به تصویری خارق‌العاده از کهکشان راه شیری بر فراز درختان تیردان اختصاص پیدا کرده است. تصویری پانوراما که جنگلی در نامیبیا و راه شیری را در یک ...
2 دقیقه پیش

مصرف غذای چرب باعث خواب‌آلودگی روزانه می‌شود

آفتاب/ به منظور انجام این پژوهش 800 مرد 35 تا 80 ساله مورد بررسی قرار گرفتند که نتایج نشان از تأثیر رژیم پرچربی بر خواب‌آلودگی روزانه داشت.تحقیقات آزمایشگاهی نشان می‌دهد ...

۵ خواسته نظام سلطه از جمهوری اسلامی ایران


به گزارش خبرنگار مهر، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور، گفت: مشاور شما آقای حسام‌الدین آشنا در مصاحبه‌ای گفته است که رئیس‌جمهور می‌خواهد برجام ۲ را در زمینه مسائل داخلی ایران دنبال کرد.

کریمی قدوسی خطاب به رئیس‌جمهور افزود: آقای روحانی ۱۲ ساعت پس از ساعت‌های نوروزی شما در سال جدید، مقام معظم رهبری در سخنان حکیمانه خود در حرم رضوی از برجام ۲ و ۳ و ۴ رمزگشایی کردند و نقشه‌های دشمن را خنثی کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با اشاره به ۵ خواسته نظام سلطه از جمهوری اسلامی ایران، گفت: حذف ولایت فقیه از قانون اساسی به بهانه آنکه در نظام بین‌الملل چنین جایگاهی شناسایی نشده است، انحلال سپاه پاسداران به بهانه آنکه در کشورهای دنیا یک ارتش وجود دارد، حذف نظارت استصوابی به بهانه دموکراسی و آزادی رأی، حذف حجاب به بهانه حقوق بشر و تأمین امنیت رژیم صهیونیستی پنج خواسته اصلی نظام سلطه از جمهوری اسلامی است.

کریمی قدوسی همچنین خطاب به رئیس‌جمهور تاکید کرد: دست رد بر سینه‌ نامحرمان بزنید و مشاوران نااهل خود را عزل کنید؛ در غیر این صورت سکوت شما به معنی تائید حرف آنهاست.


ویدیو مرتبط :
مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران ببینند!!!