فرهنگی


2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...
2 دقیقه پیش

فراخوان جشنواره استانی تئاتر خیابانی و پسامهر اعلام شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا، یکشنبه در گفت وگو با ایرنا در این مورد بیان داشت: این جشنواره در دو بخش مسابقه صحنه ای و بخش خیابانی در شهرستان فسا برگزار ...

برترین های دومین جشنواره رسانه های شهری پایتخت، روزدوشنبه معرفی می شوند


به گزارش روزیکشنبه خبرنگار ایرنا به نقل از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، معاون رسانه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: در این آیین هشت نفر از فعالان حوزه رسانه تجلیل می شوند.
وی افزود: برترین های جشنواره در بخش‌های مطبوعات، خبرگزاری‌ها، طنز، کاریکاتور، اینفوگرافی، عکس، تلگرام اینستاگرام، رادیو و تلویزیون معرفی خواهند شد.
فرزاد خلفی خاطرنشان کرد: براساس اعلام نظر داوران، کیفیت آثار ارسال شده به دبیرخانه دومین دوره جشنواره رسانه های شهری نسبت به دوره قبل بالاتر بوده است.
وی افزود: بیش از هفت هزار اثر از ابتدای برگزاری جشنواره در محورهای مختلف با موضوع شهر و فرهنگ، زیست شهری، سبک زندگی، اخلاق و حقوق شهروندی، شهر و نشانه های فرهنگ ایرانی- اسلامی، شهر و خدمات شهری، حمل و نقل عمومی و ارتقای فرهنگ بهداشت اجتماعی توسط 16 داور مورد بررسی قرار گرفته است.
معاون رسانه مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت بستر اطلاع‌رسانی در جهت افزایش کیفیت مدیریت و خدمات شهری، ارتقاء زیست شهری و تبیین سبک زندگی بر پایه ارزش های اسلامی – ایرانی عنوان کرد.
تهرام/9353/1831

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
اختتامیه نخستین جشنواره رسانه های شهری