گردشگری


2 دقیقه پیش

بازگشایی اتاق لباس های محمدرضا پهلوی در کاخ نیاوران

به مناسبت روز جهانی موزه اتاق لباس های محمدرضا پهلوی در کاخ اختصاصی نیاوران بازگشایی می شود.به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران این اتاق پس از یک دوره تعمیرات ...
2 دقیقه پیش

سه اثر جهانی در خوزستان بدون زیرساخت گردشگری

خوزستان سه اثر ثبت جهانی دارد. چغازنبیل؛ شهر تاریخی شوش و سازه های آبی شوشتر اما برای هیچ کدام از این میراث جهانی زیرساخت های گردشگری مناسبی تدارک دیده نشده است.استان ...درخواست از "سلطانی‌ فر" برا®


اشیایی از دوران ریاست جمهوری دولت اصلاحات در سعدآباد وجود دارد که تا امروز نتوانسته‌اند زمینه نمایش آن را فراهم کنند.

مدیر مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد از رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درخواست کرد تکلیف موزه هدایای روسای جمهوری را روشن کند و گفت: اشیایی از دوران ریاست جمهوری دولت اصلاحات در سعدآباد وجود دارد که تا امروز نتوانسته‌اند زمینه نمایش آن را فراهم کنند.

به گزارش ایسنا، سیدبیوک موسوی در مراسم رونمایی از آثار استاد محمود فرشچیان با اشاره به فعالیت‌ های این مجموعه فرهنگی و تاریخی برای گسترده‌ تر کردن عملکرد موزه‌ ها، خطاب به مسعود سلطانی‌ فر اظهار کرد: زمینه‌ ای را فراهم کنید تا در این مجموعه ارزشمند موزه روسای جمهور راه‌ اندازی شود.

وی اضافه کرد: آقای روحانی حتما در طول مدت ریاست جمهوری خود هدایایی را دریافت کرده‌ اند. عزیزانی هم که در گذشته این کسوت را از طریق مردم به عهده گرفته بودند این چنین بوده‌ اند. لازم است فضایی برای نمایش این هدایا در موزه فراهم شود.

گردشگری ایران


ویدیو مرتبط :
آموزش نصب سورس های سیدیا