فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...کُنسرت موسیقی شهرام ناظری در اصفهان برگزار می شود


مدیرعامل موسسه فرهنگی، هنری 'هنر برتر زنده رود پارتاک' عصر یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این کنسرت در نوبت 20 و 30 دقیقه تا 22 اجرا می شود.
سیدمجید میرپویا افزود:در این کنسرت شهرام ناظری به همراه پسرش حافظ به اجرای برخی از قطعات آلبوم 'ناگفته' می‌پردازند و برخی از کارهای خاطره‌انگیز استاد ناظری با تنظیم جدید به مخاطبان ارائه می‌شود.
وی اظهار کرد: علاقمندان برای دریافت بلیت این کنسرت می توانند به سایت 'رسا کنسرت' مراجعه کنند.
شهرام ناظری در سال ۱۳۲۸ در خانواده ای هنردوست در کرمانشاه به دنیا آمد و از کودکی و زیر نظر پدرش، آموزش های اولیه موسیقی و آواز را فرا گرفت.
وی پس از آن تحت تعلیم نورعلی خان برومند آثار گذشتگان موسیقی را فرا گرفت و همزمان برای تکمیل ردیف آوازی از محضر استاد زنده‌یاد عبدالله خان دوامی نکته‌ها آموخت.
وی همچنین از محضر استادانی همچون محمود کریمی، محمدرضا شجریان، عبدالعلی وزیری و حسین قوامی نیز ظرایف آوازی را فرا گرفت.
ت/6027/6994

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
شهرام ناظری ، بیات اصفهان