سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...



مبلغ وهابیت: کتابهای مذهبی مدارس عربستان به داعش خط مشی می دهد


مبلغ وهابیت: کتابهای مذهبی مدارس عربستان به داعش خط مشی می دهدشیعه نیوز/ «محمد العنزی» امام سابق وهابیت تصریح کرد: جنایتهای تروریستی داعش بازتاب کاملی از تبعیت این گروه تکفیری از کتب آموزشی مدارس آل سعود است.

«محمد العنزی» عالم عربستانی و امام سابق مسجد «ابی یوسف» در «الریاض» تصریح کرد: تروریستهای داعش، مناهج کتب آموزشی مدارس عربستان را اجرا می کنند.
بنا به نقل از پایگاه خبری «تشرین آنلاین»، العنزی در توئیت خود نوشته است: انعکاس مقررات و قوانین مدرسه ای عربستان، عملکردهای جنایت کارانه گروه تروریستی داعش است.
این عالم عربستانی اظهار داشت: علیرغم ارتکاب جنایات وحشیانه داعش در منطقه، آل سعود بر تدریس وهابیت در مدارس خود اصرار دارد با وجود اینکه نسبت به تبعیت داعش از آیین وهابیت تدریس شده در مدارس این کشور آگاه است.
العنزی «ملک سلمان» پادشاه عربستان را رأس فتنه توصیف کرد، و گفت وی با حمایت دائم خود از وهابیهای تکفیری، عامل کشتار کودکان یمن، سوریه و عراق است.



منبع: شیعه نیوز


ویدیو مرتبط :
دعای ندبه ،بجای تمام کتابهای دینی مدارس(استادرائفی پور)