سرگرمی


2 دقیقه پیش

دانلود بازی اندروید

اندروید (از یونانی: به معنای مَرد، انسان، شبه آدم یا رُبات (آدم آهنی))، (به انگلیسی: Android) یک سیستم عامل همراه است که گوگل برای تلفن‌های همراه و تبلت‌ها عرضه می‌نماید و ...
2 دقیقه پیش

بازی اکشن-ماجرایی اسطوره های کوچک/ Pocket Legends

آخرین خبر/ Pocket Legends یکی از جذاب ترین بازی های آنلاین اکشن و سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید است. باید اشاره کرد که این بازی، اولین و بهترین بازی کمپانی MMO است که موفقیت ...خودت را برای یک زندگی موفق آماده کن


خودت را برای یک زندگی موفق آماده کنباشگاه خبرنگاران/ برای داشتن یک زندگی موفق تنها ایجاد شرایط یک ازدواج آسان کافی نیست.

شیوا وکیلی روانشناس عمومی عنوان کرد: ازدواج آسان به معنای اینکه از تجملات و ریخت و پاش های غیرضروری در آغاز زندگی جلوگیری کرد ولی برخی موارد از جمله اشتغال ، کسب درآمد و دارا بودن بعضی مهارت ها نیز برای شروع یک زندگی بسیار مهم بوده و نباید نادیده گرفته شود.

وی ادامه داد:اگر مهارت هایی نظیر توانایی و مدیریت حل مشکل در فرد نباشد اگرچه ازدواج ساده ای هم داشته باشد قطعا در زندگی مشترک خود چندان موفق نخواهد بود.

وکیلی اضافه کرد:آموزش مهارت های زندگی به جوانان توسط مشاورین و شناخت دقیق دختر و پسر قبل از ازدواج بسیار مهم بود و صرفا علاقه مندی به یکدیگر برای آغاز زندگی مشترک کافی نیست.

این روانشناس در پایان تصریح کرد:قدرت درک شرایط طرفین،افزایش صبر و تحمل در زمان ایجاد اختلاف و مشکلات توسط زوجین،احترام متقابل به یکدیگر و خانواده هایشان،گذشت در زندگی،همفکری و اهمیت به نظرات و عقاید یکدیگر از دیگر مهارت های مهم طرفین برای شروع زندگی است.


منبع: باشگاه خبرنگاران


ویدیو مرتبط :
برای پایان خوب زندگی آماده شوید