سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...رهبر انصارالله شهادت بدرالدین را تسلیت گفت


رهبر انصارالله شهادت بدرالدین را تسلیت گفتتسنیم/ رهبر جنبش انصارالله یمن شهادت بدر الدین را به دبیرکل حزب الله لبنان تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش العهد، سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن با ارسال تلگرافی، شهادت مصطفی بدر الدین را به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تبریک و تسلیت گفت.
در این تلگراف آمده است: با شکوه و عظمت و بزرگی، خبر کوچ مقدس مصطفی بدر الدین یکی از شجاعان راه مقاومت و ایثار در راه خداوند و یاری به مستضعفان و مبارزه با مستکباران را دریافت کردیم. این رزمنده شجاع از حاملان پرچم عزت حسینی بود. از خداوند می خواهیم که این شهید را به عنوان یکی از بندگان صالح خود بپذیرد و او را با شهدای گرانقدر در رکاب امام حسین علیه السلام محشور کند.

وی افزود: این جانفشانی های عظیم شایسته عظمت هدف مقدس، ایمان مستحکم، یقین ثابت، بصیرت نافذ و مواضع درست امتی است که امیر المؤمنین و نوه رسول خداوند در رأس شهدای آن قرار دارند.

الحوثی در ادامه این تلگراف خطاب به سید حسن نصرالله شهادت بدرالدین را به وی تبریک و تسلیت گفت و افزود: ما در یک خندق و زیر یک پرچم با مستکبران می جنگیم.

رهبر انصارالله اظهار داشت: برادران رزمنده ما در حزب الله عالی ترین الگوی معاصر در میادین نبرد هستند. همانطور که حسین بدرالدین الحوثی رضوان الله تعالی علیه گفت: رزمندگان حزب الله سرور مجاهدان این جهان هستند و آنها کسانی هستند که در حال حاضر آبروی امت اسلامی را حفظ کردند.
شهید مصطفی بدرالدین از فرماندهان حزب الله بود که روز جمعه خبر شهادت وی از طریق رسانه های مقاومت اعلام شد و حزب الله لبنان نیز این خبر را تایید کرد.
این فرمانده شهید از سال 1982 فعالیت جهادی و مبارزاتی خود را در دوایر حساس امنیتی و نظامی مقاومت آغاز کرد، او همواره از سوی سازمان‌های جاسوسی اسرائیل، آمریکا و انگلیس تحت تعقیب قرار داشت و بارها از عملیات ترور جان سالم به‌در برده بود.منبع: تسنیم


ویدیو مرتبط :
تخریب مقبره شهید حسین بدرالدین الحوثی موسس انصارالله