سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...20 درصد مبلغ قرارداد فولادی‌ها کسر شد


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تیم فولاد خوزستان در حالی که در نیمه نخست دیدار هفته چهاردهم خود با یک گل از تیم نفت تهران پیش بود و این نیمه را با برتری به پایان رساند، در نیمه دوم 2 گل دریافت کرد تا اینگونه 3 امتیاز ارزشمند و حیاتی دیگر را از دست بدهد.

در همین حال علیرضا اژدری زاده پس از پایان این دیدار به درخواست اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد در خصوص جریمه اعضای تیم، دستور لازم برای کسر 20 درصد از مبلغ قراردادها را صادر کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان پیش از این در گفتگو با سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان گفته بود که حضور فولاد در رده چهاردهم جدول اصلا جای توجیه ندارد و بنده به هیچ وجه از این شرایط رضایت ندارم و به شخصه معتقدم می توانستیم در یارگیری بهتر عمل کنیم.

گفتنی است؛ تیم فولاد خوزستان در حالی با 9 امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی جای دارد که این تیم در چندین مسابقه گذشه، ابتدا از حریفانش پیش افتاده بوده اما به دلیل ضعف مشهود بدنی بازیکنان و نبود برنامه ریزی های لازم برای حفظ نتیجه بازی، در دقایق باقیمانده دروازه اش را بازشده دیده است.


ویدیو مرتبط :
مبلغ قرارداد تونی اولیویرا با تراکتورسازی