مذهبی


2 دقیقه پیش

پیشگویی امام صادق (ع) از فتنه های آخرالزمان و راه های مقابله باآن!

به گزارش «شیعه نیوز»، باور و پذیرش این واقعیت ها برای سخت است که قبول کنیم امروز ما در دنیایی زندگی می کنیم که آلودگی های روحی، دامان همه بشریت را فرا گرفته است، حفظ ایمان ...
2 دقیقه پیش

تصویر کعبه در 140 سال پیش

چقدر زیبا ، ساده و بی آلایش با این تصویر چقدر آدمی احساس آرامش میکنه چه برسه به اینکه اونجا حضور داشتی ، ولی امروزه روز . . . . . لعنت خدا بر آل سعودکویت حزب الله و شرکت های وابسته را تحریم کرد


کویت طی اقدامی هرگونه تعامل مالی بانک ها، موسسات مالی و شرکت های تجاری این کشور با حزب الله لبنان و سازمان هایی که از آنها به سازمان های تحریم شده و ممنوع الفعالیت ایرانی یاد کرده است را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش «شیعه نیوز»، بانک مرکزی و وزارت بازرگانی و صنعت کویت تاکید کرد که هرگونه تعاملات بانک ها و شرکت های کویتی  با حزب الله لبنان که از سوی برخی کشورهای عربی به عنوان یک سازمان تروریستی معرفی شده است و همینطور سازمان های  ایرانی که  براساس قطعنامه های بین المللی تحریم شده اند، ممنوع است.

روزنامه قبس این کشور همچنین نوشت: اسناد بانک مرکزی و وزارت بازرگانی و صنعت این کشور که به دست این روزنامه رسیده است، نشان می دهد که بانک ها و شرکت های محلی کویت ملزم به عدم تعامل با نام هایی شده اند که در فهرست های تحریم سازمان ملل قرار دارد و این تحریم تنها شامل فهرست شورای امنیت نمی شود بلکه اسامی افرد و شرکت های تجاری که  تحریم آنها از سوی دفتر اداره دارایی وزارت خزانه داری آمریکا صادر شده است را نیز شامل می شود.

براین اساس تمامی بانک ها و شرکت های داخلی کویت اجازه تعامل با آنچه  شرکت های تجاری ممنوع الفعالیت ایرانی و شرکت ها و اشخاص وابسته به حزب الله  براساس فهرست آمریکا خوانده شده است،  نخواهد داشت.

انتهای پیام/654


ویدیو مرتبط :
مشکلات اقتصادی چقدر به تحریم ها وابسته است؟