فرهنگی


2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...
2 دقیقه پیش

فراخوان جشنواره استانی تئاتر خیابانی و پسامهر اعلام شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا، یکشنبه در گفت وگو با ایرنا در این مورد بیان داشت: این جشنواره در دو بخش مسابقه صحنه ای و بخش خیابانی در شهرستان فسا برگزار ...

روابط عمومی ها در توسعه نظام ارتباطی جامعه نقش راهبردی دارند


محمود زمانی قمی در این پیام که روز یکشنبه نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده است: امروزه ضرورت توجه به نقش و رضایت مردم به عنوان عظیم ترین سرمایه های اجتماعی کشور بر هیچ کس پوشیده نیست و روابط عمومی در توسعه نظام ارتباطی جامعه، روشنگری افکار عمومی، جلب رضایت، ایجاد تفاهم و همدلی ملی نقش اساسی دارد.
وی افزوده است: با توجه به رویکرد دولت تدبیر و امید و موفقیت های این دولت در عرصه های بین الملل، روابط عمومی ابزاری سودمندی برای تفاهم و همکاری نزدیک درعرصه های داخلی و خارجی به شمار می آید.
زمانی قمی بیان کرد: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است روابط عمومی ها باید با گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی به روش های ترویجی و فرهنگ سازی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.
وی عنوان کرده است: بی شک اطلاع رسانی و توضیح کامل سیاست‌ها، برنامه‌ها و دستاوردهای دولت، برانگیختن علاقه و افکار عمومی برای حصول تغییراتی منطبق با مقتضیات و نیازهای دولت، فراهم کردن زمینه مشارکت با هم‌اندیشی و همگرایی با دیگر نقش آفرینان عرصه رسانه ممکن است و روابط عمومی ها باید در این زمینه همت مضاعف و اهتمام ویژه داشته باشند.
در تقویم رسمی ایران 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است.
6991/6012

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
زلزله-روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان